Yeni bir lokasyona mı ihtiyacınız var? Biz, faaliyetlerini Avrupa'nın 1 numaralı sanayi lokasyonunda oluşturmak konusunda şirketlere ücretsiz, etkin ve güvenilir şekilde destek veriyoruz. Şimdi temasa geçin! Bavyera'ya gelin!

Bavyera Eyaleti Ekonomiden Sorumlu Müsteşar Franz Josef Pschierer: “Türkiye ekonomisi son yıllarda çok hızlı bir gelişim göstermiştir. Biz, büyük şirketlerin yanı sıra, sayısı gittikçe artan orta ölçekli inovatif Türk şirketin de Alman pazarına girme cesaretini göstermelerini Bavyera'da büyük bir memnuniyetle gözlemliyoruz. Biz, Türk şirketlerine Bavyera yatırım bölgesi olarak gönülden Hoş Geldiniz diyoruz!”

Almanya'nın Ekonomi Motoru

 

FC Bayern Münih ve Oktoberfest çoğu kişi tarafından bilinir. Ancak BMW, Audi, MAN, adidas veya Siemens gibi global oyuncuların da şirket merkezleri Bavyera'dadır. Almanya'nın ekonomi motoru, kredibiliteden istihdam oranına ve yaşam kalitesine kadar çok sayıda sıralamada, en üst dereceleri elde etmektedir. Ekonomik göstergeler üst düzeydedir – ve gelecek fırsatları mükemmeldir.

 

Pazar Potansiyeli

 

Bavyera, coğrafi konumu sayesinde Türk şirketleri için AB içerisinde iyi pazar perspektifleri sunmaktadır. Tüm D-A-CH bölgesine, yani Almanya, Avusturya ve İsviçre'ye sorunsuz bir şekilde açılmak mümkündür. Buradan Avrupa'nın tüm ülkelerine giden yollar kısadır.

 

Bavyera–Sizin işiniz. Sizin geleceğiniz.

Rakamlarla Türkiye – Bavyera ilişkileri

Ticaret hacmi (Avro olarak)
Bavyera'daki Türk vatandaşları
Yüksek okul ortaklıkları
Münih'ten Türkiye'ye her hafta 100'ün üzerinde aktarmasız uçuş sayısı

Araştırma ve Geliştirme

 

Bir bilim lokasyonu olarak Bavyera'nın araştırma ve geliştirme kurumlarının tüm dünyada mükemmel bir namı vardır. Her yıl başvurusu yapılan patent sayısının yüksek olması, bunun bir başka bir kanıtıdır. Bu ortamdan faydalanın ve sunulan uzmanlıkları kullanın. Özellikle pratik bir unsur da, münferit gruplar kapsamında kurulan odaklanmış bölgelerdir, örneğin otomotiv grubu, mekatronik ve otomasyon grubu veya çevre grubu.

 

Cazip Yatırım Ortamı

 

Yabancı yatırımcılar, Alman yatırımcılar için sunulan şartların aynısıyla karşılaşırlar. 110'un üstünde ülkeden 11.000'den fazla şirket, Almanya veya Avrupa faaliyetlerini bu eyaletten yönetmektedir. Bu şirketlerin 100'den fazlası, çoğunluk hisselerinin Türklerin elinde olduğu şirketler veya şubelerdir.

 

Yeni Pazarlara Açılma

 

Biz, yeni ticari fikirleri hayata geçirmek isteyen şirketlere zahmetsizce destek oluyoruz. Yeni bir yatırım yeri arayışında olan, Bavyera'da bir şube açmak isteyen veya Bavyera ticaret yeri hakkında ilk bilgileri edinmek isteyenler, bizden ücretsiz destek alabilirler.

Daha fazla bilgi almak mı istiyorsunuz? Bizimle iletişime geçin ve şirketinizi Bavyera'da kurmanın avantajlarından faydalanın.

 

BaşkalarınınTatil Yaptığı Yerde Çalışmak

 

Baş döndürücü bir doğa ve dünyaca ünlü mutfak – Bavyera misafirlerine kapılarını açıyor. Bavyera kültürünü ve yaşam sevgisini keşfedin ve misafirperverliğimizin keyfini çıkarın.

 

İkna oldunuz mu? Bizimle iletişime geçin ve şirketinizi Bavyera'da kurmanın avantajlarından faydalanın.

Invest in Bavaria kimdir?

Invest in Bavaria, Bavyera eyaletinin yatırım ajansıdır. Sizi Almanya'daki yasal ve vergisel çerçevenin oluşturduğu şartlar hakkında bilgilendiriyor, yatırım yeri seçiminde size destek veriyor ve olası ortaklar ile seçkin temaslar kurmanıza aracılık ediyoruz – bireysel, güvenilir ve ücretsiz.

Tek bakışta avantajlarınız

Bavyera Eyaletinin Yatırım Ajansı sizi destekliyor:
- etkin
- güvenilir
- ücretsiz

Bavyera ile kişisel irtibatınız – bizimle iletişime geçmeniz yeterli!